Platowood Fraké fassaad

Mis teeb Platowood Fraké platoniseeritud puidu eriliseks?

Tutvustame teile Platowood Fraké puitu (eesti keeles limba-terminaalia) – kiirekasvulist lehtpuud Lääne-Aafrikast, mis on ideaalne valik nii välis- kui ka sisetingimustes kasutamiseks. Platowood Fraké on kvaliteetne, kaasaegse ja eksootilise välimusega puit, mis sobib suurepäraselt just fassaadide ja terrasside jaoks.

VILLA K2, EELDERWOLDE (NL) Foto: Francois Verhoeven

Vastates pealkirjas õhku visatud küsimusele, siis Fraké teeb eriliseks tema tugev ning stabiilne struktuur ja kaunis leegi taoline muster. Kuna Fraké ei vaja välitingimustes eraldi töötlemist on seda eriti lihtne kasutada. Ajaga omandab limba-terminaalia puit välitingimustes hõbehalli varjundi, mis omakorda annab puidu välimusele erilise lisanüansi.

Lisaks esteetiliselt kaunile välimusele muudab Platowood Fraké eriliseks ka selle puidu tootmisprotsessi eetiline pool: tegemist on vastutustundlikult majandatud metsadest pärit puiduga. Samuti annab Platowood neile läbi hüdrotermilise modifitseerimisprotsessi (platoniseerimise) pikenenud eluea kuni 50 aastat, suurenenud stabiilsuse muutlikes ilmastikuoludes ja parema vastupanuvõime hallitusele või mädanikele, mis muudab selle puidu just terrassi ja fassaadi jaoks ideaalseks. Platowoodi kohta loe täpsemalt SIIT.

Platowood Fraké – vastupidav, looduslik ja kaunis valik fassaadide ja terrasside jaoks.

Et muuta fassaadiehitus Platowood Frakéga veelgi lihtsamaks, on võimalik fassadilaudised tellida koos X-Clip klambrisüsteemiga, mis lihtsustab paigaldust tunduvalt. Klambritega profiilide kinnitus on lihtne ja turvaline ning ei vaja eraldi lõpuklambreid, tagades kindla paigalduse. Lihtsalt klõpsad kinni ja valmis!

Terrassilauad aga paigaldatakse peidetud kinnitussüsteemiga ning lõpptulemus jääb jalge all meeldivalt pehme ja eriliselt mõnus. Lauad kinnitatakse peitklambritega Cobra ning nende kiiret ja lihtsat paigaldust saad vaadata näiteks SIIN.

 


Platowood Frakél on lai spekter kasutusvõimalusi.
Võta ühendust, et saada lisateavet, küsida pakkumist või tule vaata näidiseid Interstudios.

Lisainfot saad info@interstudio.ee