Stiilselt aastast 2005

Interstudio sündis 2005. aastal usus, et hea disain on mõeldud kõigile. Eriline, eksklusiivne ja huvitav peaks olema kättesaadav igaühele. Interstudio asutaja Piret Gussi kirg stiilse ning kauni vastu on kandunud otseselt edasi meie tootevalikusse. Võime julgelt öelda, et meilt leiad just selle õige, mida otsid ja vajad. Interstudiosse on oodatud igaüks!

Kogemuse ja koostöö võlu

Väljakutsed inspireerivad meid. Oleme teinud tihedat koostööd mitmete tuntud Eesti ettevõtetega. Meie tootevaliku põrandad, fassaadid, santehnika ja mööbel on leidnud tee projektidesse selliste klientidega nagu Sportland, MyFitness, Tallinna Loomaaia Loomekeskus, Hedon SPA, Hotel Palace, Hotell Hilton Tallinn Park, Tallinna Lennujaam, Rahvusarhiiv, Fotografiska ja Tallinna Kohtumaja. Lisaks veel paljudesse koolidesse, lasteaedadesse ja parimatesse kinnisvaraarendustesse nagu näiteks Pro Kapitali Kalaranna Kvartal.

Jätkub ka homseks

Kestlik ja kvaliteetne

Pakume disainlahendusi, mis kujundavad inimeste ruumikasutust ning seda kuidas ümbritsevaga suhtleme. Väärtustame kvaliteetset, kaasaegset ja innovaatilist disaini, mis on loodud kestma. Usume, et kestlik mõtteviis muudab meid ümbritseva keskonna paremaks, inimlikumaks ning loodust säästvamaks. Seepärast leiab meie tootevalikust teadlikult valitud kaubamärgid, mis järgivad samu põhimõtteid!

Sarnaselt mõtlevate inimeste koostöö toidab sügavamat kuuluvustunnet, inimestevahelist sidet ja inspiratsiooni, soodustades julgust nihutada kaasaegse disaini piire. Meid rõõmustavad ja vaimustavad inimesed, kes meie väärtusmaailmaga ühte hingavad. Just seepärast kutsusime ellu Sisearhitektuuri Nädala, mis läbi kvaliteedi ja disaini inimesi ühendab. Igal aastal tunnustame selle raames INJU auhinnaga sisearhitekti, kes on meie tooteid nutikalt kasutanud.