TOTO Washlet: wc-pott luksust ja puhtust armastavale inimesele

TOTO Washlet on bidee-funktsiooniga tualett, mis ühendab uusima tehnoloogia, laitmatu hügieeni ning silmapaistva disaini. Jaapani vannitoakultuurist alguse saanud wc-pott ei paku mitte ainult esteetiliselt nauditavat disaini vaid on ka erakordselt hügieeniline lahendus.

Jaapani innovatsioon Sinu ja veel 60 miljoni inimese vannitoas

TOTO nimetab 1980. aastal Washleti kontseptsiooniga turule tulemist revolutsiooniks. Tol ajal täiesti uuendusmeelne lahendus oli niivõrd innovaatiline, et seadis uue standardi sellele, kuidas inimesed tualetti kasutavad. Tänaseks on Washlete müüdud üle 60 miljoni ühiku ning see annab kinnitust, et üha enam inimesi soovib tavapärase tualettpaberi asemel mitte ainult hügieenilisemat vaid ka esteetilisemat ja mugavamat võimalust.

TOTO Washleti teeb eriliseks sisseehitatud automaatne bideedušš, mis on juhitav komplektis oleva puldi abil. Valikus on kolm erinevat funktsiooni ning samuti saab puldi kaudu reguleerida pesufunktsioonil bideeduši asendit, veetugevust ning temperatuuri.

Toto Washleti bidee-funktsioon

Washleti soojendusega iste tagab mugavuse ning soojaõhupuhur pakub pärast pesufunktsiooni meeldivat kuivatust. Lisaks eelmainitule on TOTO Washletide lisafunktsioonide valikus sensoriga avanev prill-laud, integreeritud lõhnastaja ning automaatse loputuse funktsioon.

TOTO on kõikidele oma tualettpottidele seadnud kõrged standardid ning neid täiustanud kolme märkimisväärse tehnoloogiaga, mis tagavad eelkõige maksimaalse hügieeni võimalikult väikese veekuluga.

Maailmatasemel kvaliteet puhtuses ja disainis

TornadoFlush, CeFiONtect keraamiline pinnakate ning RimlessDesign ehk servarandita potidisain tagavad loputuse efektiivsuse ning muudavad poti kergesti ja mugavalt hooldatavaks. Ultrasile keraamiline pinnakate väldib mustuse kogunemist ja katlakivi tekkimist. Lisaks praktilisele poolele pakuvad eelnimetatud omadused ka esteetiliselt nauditavat disaini.

 


Kui Sul on rohkem küsimusi TOTO Washlet´i kohta või huvi oma silmaga näha, siis külasta Interstudio showroom´i või kirjuta meile info@interstudio.ee