KEOY873

KEOPE Moov Grey 120×240 cm

75,00  / m2 Hetkel laos: 277.04 m2

Ceramiche Keope kollektsioon Move on kvaliteetne ja vastupidav portselanplaat. Plaadid sobivad seina ja põrandale, nii sise- kui välitingimustesse. See kollektsioon sobib ideaalselt ruumidele, mis väärtustavad arhitektuurset ilmet ja rahulikku atmosfääri.

Moov´i sari kannab GreenThinking’i logo, mis kinnitab Ceramiche Keope pühendumist keskkonnakaitsele. “Made in Italy” märgis garanteerib kindlad väärtused, nagu stiil, disain, uuenduslikkus ja kvaliteet, kuid ennekõike austust keskkonna ja inimeste vastu.

Tooteandmed

 • Tootja

  Keope

 • Suurus

  1200x2400mm

 • Paksus

  9 mm

 • Värvus

  Hall

Kokku: 75,00 
1 pakk sisaldab 2.85 m2

Loe sellest brandist veel

Tutvu brandiga

Keope

Ceramiche Keope on noor ja dünaamiline ettevõte, mis on tänaseks saanud oma valdkonna üheks juhtivaks tootjaks. Keope alustas looduslikku efekti edasiandva värvilise portselani pakkujana, kuid tänaseks on oma spetsialiseeritust laiendanud ka moodsamale tootevalikule. Keope pakub kaupu nii sise- kui välistingimustesse, nii era- kui kaubanduspindadel kasutamiseks.
Ettevõte pöörab erilist tähelepanu uuendustele, mis tagavad keskkonda arvesse võtva tootmistsükli. Ceramiche Keopele on omistatud „Ecolabel“ sertifikaat – Euroopa Liidu laiatarbekaupade ökomärk. Pidev panustamine tootmisprotsesside parandamisse, põhjalikud turu-uuringud, olemasolevate ressursside maksimaalne kasutamine ja soov pakkuda klientidele täielikku rahulolu on Keope viinud eduni rohkem kui 80 riigis üle maailma.