Salis-Armonico puitparkett: erakordne kvaliteet ja garanteeritud maksimaalne eluiga.

ar•mo•ni•co: nimisõna – asjade hästi kokkusobimise heli

Tänapäeval, kus jätkusuutlikkus ja tervislik elukeskkond on esiplaanil, tutvustame teile Salise puitpõranda kollektsiooni Armonico – ainulaadset sümbioosi innovatsioonist ja traditsioonist. Armonico parkett paistab silma oma revolutsioonilise antibakteriaalse LegnoResina viimistlusega, mis näitab Salise pühendumust keskkonnasõbralikkusele ja kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Itaalia tootja Salis on tuntud oma oskuse poolest ühendada meisterlikkust ja tehnoloogiat, luues põrandakatted, mis on esteetiliselt meeldivad, vastupidavad ja funktsionaalsed. Armonico kollektsiooni iga element, alates sertifitseeritud jätkusuutlikust puidust kuni ainulaadse LegnoResina viimistluseni, on loodud eesmärgiga tagada parim võimalik kvaliteet ja eluea pikkus.

Alates 1980. aastatest puitpõrandate tootmisele pühendunud Salis ei järgi üksnes moesuundi, vaid keskendub uuendustele, jätkusuutlikkusele ja klientide rahulolule. Armonico kollektsioonis jutustab iga põrandalaud lugu kvaliteedist, vastupidavusest ja looduse lugupidamisest.

Armonico on projekt, mis loob harmoonia värvide ja kujundite vahel, vastates kaasaegse elustiili erinevatele meeleoludele ja vajadustele.

Puitpõrandad on valmistatud kvaliteetsest toorainest, kasutades parimaid puidutöötlemise tehnoloogiaid, pakkudes mitmeid eeliseid, mis muudavad Armonico põrandad ideaalseks valikuks nii kodudes kui ka avalikes ruumides, kus on tihe jalakäijate liiklus.

Tänu LegnoResina viimistlusele on Armonico põrandad:

-> Vastupidavad intensiivsele jalakäiate liiklusele: Suur läbikäidavus ei kahjusta põranda välimust ega kestvust.

-> Antibakteriaalsed: Erilised omadused tagavad, et põrandad jäävad hügieeniliselt puhtaks, vähendades bakterite levikut.

-> Plekikindlad: Vala maha kohvi või vein, Armonico põrandad on kaitstud plekkide eest, muutes puhastamise lihtsaks.

-> Tulekindlad: Suurendatud turvalisus nii kodus kui ka avalikus ruumis.

-> Kergesti puhastatavad: Hooldamine ei nõua erilisi jõupingutusi, lihtsustades igapäevast elu.

Armonico põrandad sobivad suurepäraselt erinevatesse ruumidesse, alates elutubadest kuni kaubanduspindadeni, pakkudes esteetilist ilu ja praktilist vastupidavust. Salise innovatiivne lähenemine LegnoResina viimistluse näol seab uued standardid puitpõrandate valdkonnas, pakkudes lahendusi, mis rahuldavad nii tänaseid kui ka tulevasi vajadusi.

 

Armonico parketivalik esitleb tasakaalustatud ja hoolikalt valitud värvide ning vormide kollektsiooni, mis on loodud vastama erinevate kaasaegsete elustiilide nõudmistele ja meeleoludele. Valik hõlmab minimalistlikku, kulumisjälgedega, maakodu stiili, aga ka kaasaegset, modernset, tööstuslikku või klassikalist disaini. Mainitud stiilid on vaid üksikud näited Armonico projekti mitmekesisusest.

 

 

 

 

 

Värvid on esitatud “harmoonilises” paletis, ulatudes külmadest toonidest soojadeni ja lõpetades neutraalse valgega.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Legnoresina® viimistlused Salis puitpõrandatele

 

LegnoResina- see ei ole lakk. See ei ole õli. See on viimistlusrevolutsioon puitpindadel. Järgnevalt uurimegi LegnoResina ainulaadset kontseptsiooni, et süvitsi mõista selle viimistluse olemust.

LegnoResina on revolutsiooniline viimistlus, mille Salis koostöös Renner Groupiga on välja töötanud, et pakkuda puitpindadele enneolematut vastupidavust, jõudlust ja usaldusväärsust. See viimistlus ei eralda formaldehüüdi ning ei sisalda pentaklorofenooli.

Tänu LegnoResina erilisele mitmekihilisele struktuurile on viimistletud puitpõrandad üle 50% vastupidavamad kui tavapärased lakiviimistlused, muutes need ideaalseks valikuks kõrge külastatavusega äriruumide jaoks. Lisaks demonstreerib LegnoResina suurepärast plekikindlust, mis tuleb eriti kasuks vedelike juhusliku valgumise korral. Selle viimistluse hõbeioonide sisaldus on täielikult ökoloogiline, pakkudes pikaajalist kaitset.

LegnoResina paistab silma ka suurepäraste isolatsiooniomaduste poolest, mis on saavutatud tänu selle koostises olevale 98% puhtale vaigule, ning aeglustab tule ja kahjulike aurude levikut, olles seega üks parimaid lahendusi puitpindade kaitsel.

LegnoResina viimistlus koosneb neljast kihist:

-> Esimesed kaks kihti sisaldavad 98% puhtast vaigust, värvipigmente, korundiosakesi ja tuleaeglusteid, muutes parketi erakordselt kulumiskindlaks.

-> Kolmas kiht koosneb samuti 98% puhtast vaigust ja sisaldab tuleaeglustavaid komponente.

-> Neljas kiht sisaldab hõbeioonide osakesi, andes pinnale antibakteriaalsed omadused. Hõbeioonide tehnoloogia, mis on tuntud oma desinfitseeriva toime poolest sajandeid, hävitab bakterid kohe nendega kokkupuutel.Soovite rohkem infot Armonico kollektsiooni kohta? Küsige meilt ükskõik mida kirjutades aadressile info@interstudio.ee või külastege meie Pärnu mnt 158 showroomi, kus saate näidised oma silmaga vaadata.