MATER by Patricia Urquiola

Mater’i portselanplaadi kollektsioon on ideaalne valik, kui soovite tuua oma ruumi erilist elegantsi ja isikupära.
Patricia Urquiola on disaininud Mutina’le kollektsiooni, mis on samaaegselt julge ja orgaaniline, kandes endas Vietri käsitöökeraamika hinge, tuues esile keraamika traditsioonilise ilu ja kaasaegse disaini.

Nimi Mater ei ole juhuslik valik, see on tuletatud sõnast “materia”, mis tähendab ainet. See on kummardus sellele lihtsale, kuid olulisele materjalile, millest kõik alguse saab – savile. Kuid Mater ei ole lihtsalt savi, see on koht, kus glasuur tõuseb esiplaanile tänu innovatiivsele glasuurimistehnikale, mis annab igale plaadile ainulaadse ja eristuva ilme.

Kuigi Mater plaadid näevad välja nagu need oleksid valminud käsitööna, on need tegelikult tööstuslikult toodetud. See tagab, et plaadid ei ole mitte ainult esteetiliselt kaunid, vaid ka äärmiselt vastupidavad. Need sobivad nii elu- kui äriruumidesse, nii siseruumidesse kui ka välitingimustesse.

Mater’i plaadid teeb eriliseks nende läikiv reljeefne muster. Iga plaat on unikaalne ja kahe erineva pinnaviimistluse ning värvipaletiga saate luua uusi üllatuslikke kombinatsioone, mis toovad teie ruumi elu.

“Kollektsioon on inspireeritud Mutina koosolekuruumi põrandast. Massimo ja minu suureks sooviks oli neid käsitsi tehtud plaate ümber tõlgendada. Niisiis, asusime tundeküllasele teekonnale, mis koosnes põhjalikust uurimistööst ja paljudest avastustest,” selgitas Urquiola. “Mater’is on ühendatud tehnoloogia, katsetamine ja visuaalne meisterlikkus.”

Patricia Urquiola

Mater’i puhul on keskkonda igakülgselt arvesse võetud: elemendid on toodetud tehases, millel on ISO14001 sertifikaat, plaatide alusmaterjalid ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜ-aineid) ega aineid, mis kuuluvad väga ohtlike ainete loetellu või piirangutega ainete deklaratsiooni. Lisaks on pakend täielikult ümbertöödeldav. Mater’i plaadid on samuti äärmiselt hügieenilised, pikaealised, vastupidavad ja ümbertöödeldavad.

“Keraamika on mitmekülgne materjal, kohandatav ja äärmiselt vastupidav. See materjal annab
võimalusi rohkelt katsetada ja eriti palju uurimistööd teha, samuti tehnoloogia ja protsesside kallal
töötada, et neid veelgi paremaks muuta.” Patricia Urquiola

Põrand ja sein: Segno Terra

Patricia Urquiola oma stuudios töötamas Mater’i kontseptsiooni kallal

Mater´i plaate toodetakse kolmes suuruses: 15x60cm, 60×60 cm ja 120×120 cm.

Saadaval on põhiversioon neutraalse taustaga Uni Beige ja Uni Moka värvitoonides, millest kaks stiili arenevad kuueks Segno mustriks. Uni Beige’is annab ulemuseks Segno Bianco, Segno Blue ja Segno Terra variandid.
Kasutades Uni Mokat, annab see elu Segno Nero, Segno Verde ja Segno Ocra variantidele.

Portselanplaadid on saadaval neutraalse taustaga baasversiooni toonides Uni Beige ja Uni Moka ning need kaks stiili on mustri Segno abil kuueks eri tooteks laiendatud.

Uni Beige puhul on valikus Segno Bianco, Segno Blue ja Segno Terra.
Uni Moka põhjal on loodud Segno Nero, Segno Verde ja Segno Ocra.

Mater’i kahekordne pinnaviimistlus ja värvivalik annavad teile rikkalikult katsetamisruumi, kuni leiate täpselt õige kombinatsiooni.

Põrand ja sein: Segno Bianco, Uni Beige

Põrand ja sein: Segno Bianco, Uni Beige

Põrand: Segno Nero

Põrand: Segno Nero

 

Mutina eksklusiivne kollektsioon Mater on Baltikumis ainsana müügis Interstudio salongis.
Erihinnaga on laos kohe olemas plaadid: Uni Moka, Uni Beige, Segno Nero, Segno Terra


Kui Sul on rohkem küsimusi Mater’i kollektsiooni kohta, siis palun võta meiega ühendust info@interstudio.ee