fbpx

Eliteja puitparkett

Eliteja on loodud aastal 1995 Leedus ning valmistab juba üle kahekümne aasta kvaliteetset täispuidust laudparketti ning kahekihilist puitparketti ning põrandaliiste.

Eliteja valikus on tammeparkett mis on naturaalselt tumedamat tooni ning saareparkett, mis on oma naturaalse tooni poolest heledam. Mõlemad sobivad oma vastupidavuse poolest suurepäraselt kasutamiseks suurema käidavusega piirkondades. Saadaval on paksusega 15 mm, laiusega 50 mm või 70 mm ning pikkusega 300 mm kuni 500 mm ( 300 / 350 / 400 / 450 / 500 mm ) lipid.

Lisaks on Eliteja sortimendis esindatud:

Versaille stiilis paneelid

Täispuidust laudparkett

Herringbone ehk kalasaba ja Chevron stiilis parketid

Kahekihiline puitparkett erinevates versioonides: Select (vähesed, kuni 8mm oksakohad) , Natural (mõningad 25-35 mm oksakohad) ja Rustical (50-60mm oksakohad)

Erinevad nurga ja põrandaliistud

 

Viimistelmiseks kasutab Eliteja Osmo õlivahasid, soovi korral on võimalik saada ka UV-kaitse õliga või UV-kaitse lakiga viimistletud ja/ ning harjatud (vanutatud) või suitsutatud pinnaviimistlust.

Tootmises kasutatav materjal on FSC sertifitseeritud, mis tagab selle, et toode pärineb hästi majandatud metsast, mis pakub keskkondlikke, ühiskondlikke ja majanduslikke hüvesid.

Küsi Eliteja parketi kohta rohkem Interstudio esindajalt või

tutvu erinevate puitparkettidega Eliteja kodulehel

Category
Parketid ja laminaadid