fbpx

Seoses koroonaviiruse levikuga ning meie sooviga kaitsta oma koostööpartnerite ja
klientide tervist, soovime tähelepanu juhtida, et Interstudio salong on külastusteks suletud
esialgu kuni 12. aprillini, kuid kõik meie töötajad on virtuaalsel või digitaalsel teel
kättesaadavad ja aitavad teid meeldeldi ka distantsilt.

Palume kõik tellimusi, tooteid ja
kauba väljastamist puudutavad küsimused esitada meile telefoni või e-maili teel.

KONTAKTINFO

Piret Guss

Juhatuse liige

(+372) 666 1663

Piret@interstudio.ee


.Tatjana Kosminskaja

Tootejuht

(+372) 517 8080

Tatjana@interstudio.ee


Kaspar Trallmann

Projektimüük / Santehnika / Fassaadid

(+372) 5648 5197

Kaspar@interstudio.ee


Virge Vahesalu

(Vanemapuhkusel) 


Edvard Mihkelsaar

Toote- ja ostujuht

(+372) 517 4795

Edvard@interstudio.ee


Eva Natka

Projektijuht / Eksport / Logistika

(+372) 588 77 994

Eva@interstudio.ee


Kristel Rebane

Projektimüük / Fassaadid

(+372) 555 427 93

Kristel@interstudio.ee


Alina Nõmme

(Vanemapuhkusel)


Jana Kotkas

Projektimüük

(+372) 512 7261

Jana@interstudio.ee


Kristin Ong

Projektimüük

(+372) 5688 6911

Kristin@interstudio.ee


.Krista Saarniit

Jaemüük

(+372) 5568 2424

Krista@interstudio.ee


.Tea Kononov

(Vanemapuhkusel)


INTERSTUDIO OÜ

Pärnu maantee 158

Tallinn

11317

Tel.(+372) 666 1663

Avatud: E-R 09.00–18.00

LADU

DSV Logistikaladu

Laadimissild 76

Jälgimäe tee 13B

76404, Saku vald

Tel.(+372) 654 8135

Avatud: E-R 9.00-16.00

REKVISIIDID

Registrikood: 11106859

KMKR nr: EE100982594

Pank: AS LHV Pank

SWIFT code: LHVBEE22

IBAN nr: EE847700771003380072

Esimene kontaktide nimistu on peidetud lehel! Tagavaraks variant koos pildidega versioonist!

piret-guss

510 6020
Piret@interstudio.ee

Piret Guss

Tegevjuht

Edvard Mihkelsaar

Turundus- ja müügijuht
kristin-ong

56 886 911
kristin@interstudio.ee

Kristin Ong

Logistik
kaspar-trallman

564 85 197
Kaspar@interstudio.ee

Kaspar Trallmann

Projektimüük
IS lapsehoolduspuhkusel

Tea Kononov

Projektimüük (Lapsehoolduspuhkusel)
jana-kotkas

512 7261
jana@interstudio.ee

Jana Kotkas

Projektimüük (fassaadid)
IS lapsehoolduspuhkusel

Alina Nõmme

Müügijuht (Lapsehoolduspuhkusel)

KIRJUTA MEILE