fbpx

InterStudio kireks on Sinu projektid.
Läbi innovatiivsete ja ajatute materjalide ning toodete isikupäraste lahenduste loomine mis rikastab ja ilmestab ümbritsevat ning paneb nii mõnegi möödakäija seisatama ja loodut pikemalt imetlema. See ongi InterStudio üheks peamiseks eesmärgiks, olla osaline nende teoste kujundamisel ning pakkuda selleks sobivaid materjale.
Kasutades kirge disaini vastu ning lähtudes põhikriteeriumina kvaliteedist, oleme oma tootevalikusse koondanud sise- ja välitingimustesse ette nähtud põranda- ja seinaplaate, fassaadikattematerjale, sanitaartehnikat, vannitoamööblit ning lisaks ka disainmööblit.
Meie esindatud tootjad tagavad oma toodangu kvaliteedi ja nõuetele vastavuse range kvaliteedisüsteemiga, mis annab vajaliku garantii ja kindlustunde lahenduste toimivuse ja kestvuse ning kasutuskindluse osas nii arhitektile, sisearhitektile, ehitajale kui hoone omanikule.

InterStudio meeskond toetab materjalivalikute tegemise juures juba aastast 2005 ja jätkab kindlalt ka tulevikus.

KONTAKTINFO

Piret Guss

Juhatuse liige

(+372) 666 1663

Piret@interstudio.ee


.Tatjana Kosminskaja

Tootejuht

(+372) 517 8080

Tatjana@interstudio.ee


Kaspar Trallmann

Projektimüük / Santehnika / Fassaadid

(+372) 5648 5197

Kaspar@interstudio.ee


Virge Vahesalu

Projektimüük

(Vanemapuhkusel) 

Edvard Mihkelsaar

Toote- ja ostujuht

(+372) 517 4795

Edvard@interstudio.ee


Eva Natka

Projektijuht / Eksport

(+372) 588 77 994

Eva@interstudio.ee


Alina Nõmme

Müügijuht

(Vanemapuhkusel)

Jana Kotkas

Projektimüük

(+372) 512 7261

Jana@interstudio.ee


Kristin Ong

Projektimüük / Logistik

(+372) 5688 6911

Kristin@interstudio.ee


.Krista Saarniit

Jaemüük

(+372) 5568 2424

Krista@interstudio.ee


.Tea Kononov

Projektimüük

(Vanemapuhkusel)

INTERSTUDIO OÜ

Pärnu maantee 158

Tallinn

11317

Tel.(+372) 666 1663

Salong avatud: E-N: 09.00–18.00 R: 09.00-17.00

LADU

DSV Logistikaladu

Laadimissild 76

Jälgimäe tee 13B

76404

Saku vald

REKVISIIDID

Registrikood: 11106859

KMKR nr: EE100982594

Pank: AS LHV Pank

SWIFT code: LHVBEE22

IBAN nr: EE847700771003380072

Esimene kontaktide nimistu on peidetud lehel! Tagavaraks variant koos pildidega versioonist!

piret-guss

510 6020
Piret@interstudio.ee

Piret Guss

Tegevjuht

Edvard Mihkelsaar

Turundus- ja müügijuht
kristin-ong

56 886 911
kristin@interstudio.ee

Kristin Ong

Logistik
kaspar-trallman

564 85 197
Kaspar@interstudio.ee

Kaspar Trallmann

Projektimüük
IS lapsehoolduspuhkusel

Tea Kononov

Projektimüük (Lapsehoolduspuhkusel)
jana-kotkas

512 7261
jana@interstudio.ee

Jana Kotkas

Projektimüük (fassaadid)
IS lapsehoolduspuhkusel

Alina Nõmme

Müügijuht (Lapsehoolduspuhkusel)

KIRJUTA MEILE