Kontakt - Interstudio
1452
page,page-id-1452,page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kontaktinfo

INTERSTUDIO OÜ

Pärnu maantee 158, Tallinn, 11317

Tel.(+372) 666 1663

Faks (+372) 666 1664

Tööajad: E-R 09.00 – 17.00

Ladu

DSV Logistikaladu

Laaadimissild 76

Jälgimäe tee 13B, 76404, Saku vald

Rekvisiidid

Registrikood: 11106859

KMKR nr: EE100982594

AS SEB Pank

SWIFT code: EEUHEE2X

IBAN nr: EE161010220044016011

Esimene kontaktide nimistu on peidetud lehel! Tagavaraks variant koos pildidega versioonist!

piret-guss

510 6020
Piret@interstudio.ee

Piret Guss

Tegevjuht

Edvard Mihkelsaar

Turundus- ja müügijuht
kristin-ong

56 886 911
kristin@interstudio.ee

Kristin Ong

Logistik
kaspar-trallman

564 85 197
Kaspar@interstudio.ee

Kaspar Trallmann

Projektimüük
IS lapsehoolduspuhkusel

Tea Kononov

Projektimüük (Lapsehoolduspuhkusel)
jana-kotkas

512 7261
jana@interstudio.ee

Jana Kotkas

Projektimüük (fassaadid)
IS lapsehoolduspuhkusel

Alina Nõmme

Müügijuht (Lapsehoolduspuhkusel)

Piret Guss

Juhatuse liige

(+372) 666 1663

Piret@interstudio.ee

 


.

Tatjana Kosminskaja

Brändijuht

(+372) 517 8080

Tatjana@interstudio.ee

 


 

Kaspar Trallmann

Projektimüük/ Santehnika / Fassaadid

(+372) 5648 5197

Kaspar@interstudio.ee

 


 

Virge Vahesalu

Projektimüük

(Vanemapuhkusel) 

Edvard Mihkelsaar

Toote-ja ostujuht

(+372) 517 4795

Edvard@interstudio.ee

 


 

Eva Natka

Projektijuht / Eksport / Sika süsteemid

(+372) 588 77 994

Eva@interstudio.ee

 


 

Krista Saarniit

Jaemüük

(+372) 5568 2424

Krista@interstudio.ee

 


 

Alina Nõmme

Müügijuht

(Vanemapuhkusel)

Jana Kotkas

Projektimüük

(+372) 512 7261

Jana@interstudio.ee

 


 

Kristin Ong

Projektimüük/ Logistik

(+372) 5688 6911

Kristin@interstudio.ee

 


.

Tea Kononov

Projektimüük

(Vanemapuhkusel)

 

 


.

Piret Guss

Tegevjuht

(+372) 510 6020

Piret@interstudio.ee

 


 

Edvard Mihkelsaar

Turundus- ja müügijuht

(+372) 517 4795

Edvard@interstudio.ee

 


 

Kaspar Trallmann

Projektimüük

(+372) 5648 5197

Kaspar@interstudio.ee

 


 

Jana Kotkas

Projektimüük / Fassaadid

(+372) 512 7261

Jana@interstudio.ee

 


 

Virge Vahesalu

Projektimüük / Uusarendused

(+372) 5666 6607

Virge@interstudio.ee

 


 

Kelly Kotkas

Projektimüük

(+372) 5349 4688

Kelly@interstudio.ee

 


 

Silja Süvari

Jaemüük

(+372) 5699 9909

Silja@interstudio.ee

 


 

Krista Saarniit

Jaemüük

(+372) 5568 2424

Krista@interstudio.ee

 


 

Kristin Ong

Logistik

(+372) 5688 6911

Kristin@interstudio.ee

 


 

Tea Kononov

Projketimüük

Lapsehoolduspuhkusel

 


 

Alina Davydova

Müügijuht

Lapsehoolduspuhkusel