InterStudiost - Interstudio
15506
page,page-id-15506,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

InterStudiost

InterStudio kireks on Sinu projektid.
Läbi isikupäraste lahenduste kogemuste loomine innovatiivsete ja ajatute materjalide ja toodete mis rikastavad ja ilmestavad ümbritsevat ning panevad nii mõnegi möödakäija seisatama ja loodut pikemalt imetlema. See ongi InterStudio üheks peamiseks eesmärgiks, olla osaline nende teoste kujundamisel ning pakkuda selleks sobivaid materjale.
Kasutades kirge disaini vastu ning lähtudes põhikriteeriumina kvaliteedist, oleme oma tootevalikusse koondanud sise- ja välitingimustesse ette nähtud põranda- ja seinaplaate, fassaadikattematerjale, sanitaartehnikat, vannitoamööblit ning lisaks ka disainmööblit.
Meie esindatud tootjad tagavad oma toodangu kvaliteedi ja nõuetele vastavuse range kvaliteedisüsteemiga, mis annab vajaliku garantii ja kindlustunde lahenduste toimivuse ja kestvuse ning kasutuskindluse osas nii arhitektile, sisearhitektile, ehitajale kui hoone omanikule.

InterStudio meeskond toetab materjalivalikute tegemise juures juba aastast 2005 ja jätkab kindlalt ka tulevikus.